Vonkajšie filtre

Informácie

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Výpredaj!

-50%

Fluval 204 680l/h Zväčšiť

Fluval 204 680l/h

Nový produkt

Fluval multifunkčný filter ponúka pokročilú čerpaciu technológiu v kombinácii s mechanickou, biologickou a chemickou filtračnou kapacitou. Umožňuje tak prispôsobiť špecifické podmienky akvária Vašim potrebám a potrebám rastlín a rýb.

Viac detailov

2 položky

Pozor: Posledné kusy na sklade!

60,00 € s DPH

120,00 € s DPH

Detaily

Vonkajší filter do 200l vody, 680l/h.

Fluval multifunkčný filter ponúka pokročilú čerpaciu technológiu v kombinácii s mechanickou, biologickou a chemickou filtračnou kapacitou. Umožňuje tak prispôsobiť špecifické podmienky akvária Vašim potrebám a potrebám rastlín a rýb. Filter je vopred vybavený filtračnými médiami, takže umožňuje flexibilné základné nastavenie pre väčšinu akvárií. Naviac máte možnosť vybrať si iné filtračné médiá alebo inak konfigurovať a kombinovať podľa Vášho priania. Vďaka širokým možnostiam vybrať si a prispôsobiť médiá získavate omnoho väčšiu možnosť kontrolovať a ovplyvňovať vlastnosti vody než u iných klasických filtrov. Fluval 05 séria zvyšuje výkon o 35-55 percent oproti iným filtrom podobných rozmerov. Zvýšený výkon znamená väčšiu plochu styku s filtračným materiálom aj rozšírenie filtračného priestoru. Voda prechádza cez filtračné médiá pred vypustením späť do akvária. Miesto aby pretekala priamou cestou, je smerovaná ku komplexnému prietoku, a tak znásobuje čas priameho kontaktu vody s filtračnými médiami.

Výsledok Maximum efektivity, obmedzené nároky na výkon a optimálny prúd čistej akvarijnej vody so správnym zložením. Filtre Fluval sú navrhnuté pre vysoký výkon a jednoduchú obsluhu. Súčasti ako kolienka na hadici, spojky hadíc, alebo upínacie zámky robia údržbu a obsluhu veľmi pohodlnú. Naviac unikátny AquaStop umožňuje odpojenie a opätovné pripojenie hadíc bez porušenia vákua v celom systéme. To znamená, že filter môžete zastaviť a potom ho okamžite znovu spustiť, takže jeho údržba je rýchlejšia, jednoduchšia a pohodlnejšia. Vynikajúca výkonnosť tohto filtru je podložená zaslúženú povesťou Fluval ako svetovej jednotky v starostlivosti o ryby a akvária a aj certifikáciou HARS (Hagen Aquatic Research Station) - vďaka ktorému sa môžete spoľahnúť, že vychádza zo súčasného výskumu v akvaristike.

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Recenzie (0)

Sledujte nás na Facebooku