Akváriová technika | Filter, ohrievač, svetlo do každého akvária - Holisticke krmivo

Technika do akvária

Informácie

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Technika do akvária 132 produkty

Máte radi akvaristiku a radi by ste oživili svoj domov akváriom s rybičkami?  Tento sen nie je nedosiahnuteľný, len je na to potrebná správna akváriová technika, aby sa rybičkám žilo čo možno najlepšie. Aká akváriová technika by vám nemala chýbať?

Akváriová technika, nie je na nej nič zložité

Na to, aby sa rybičkám v akváriu žilo dobre a prežili...

Máte radi akvaristiku a radi by ste oživili svoj domov akváriom s rybičkami?  Tento sen nie je nedosiahnuteľný, len je na to potrebná správna akváriová technika, aby sa rybičkám žilo čo možno najlepšie. Aká akváriová technika by vám nemala chýbať?

Akváriová technika, nie je na nej nič zložité

Na to, aby sa rybičkám v akváriu žilo dobre a prežili u Vás aj pár rokov je potrebná správne zvolená akváriová technika. Na výber správnej techniky stačí mať aspoň minimálnu znalosť o rybičkách, ktoré chcete v nádrži chovať. Čomu pri výbere rybičiek venovať pozornosť a na čo nezabudnúť?

 • Do akvária vyberajte viac rýb jedného druhu.
 • Dbajte na to, aby všetky rybičky pochádzali zo sladkej či slanej vody.
 • Pri výbere rybiek si zistite, aké krmivo obľubujú, aby vám jeden druh nežral ten druhý.
 • Niektoré rybky ocenia teplejšie prostredie a druhé zase chladnejšiu vodu, preto zistite, akú teplotu vody má dotyčná ryba rada.

Základom čistej vody je čerpadlo a filter

Základom čistého akvária sú čerpadlá, ktoré vodu stále udržujú v pohybe a filtre, ktoré zachytia aj tú najmenšiu špinku. Môžete si vybrať medzi vnútorným filtrom alebo výkonnejším vonkajším filtrom, ktorý ale zaberie miesto navyše.

Osvetlenie na akvárium je tiež veľmi dôležité?

Dôležitá akváriová technika, ktorá nesmie chýbať je osvetlenie. Rovnako ako človek aj ryba môže pociťovať stres, a to až do takej miery, že naň môže zomrieť. Jedným z vyvolávačov môže byť práve zlé osvetlenie akvária.

Akváriová technika nie je nesmrteľná

Nič na tomto svete a teda ani akváriová technika nevydrží večne, a preto je dobré mať doma náhradné diely. Vždy sa doma bude hodiť náhradné svetlo, filter alebo ohrievač.

Okysličovače do akvária ako zdroj bubliniek.

Bubliny spoločne s kyslíkom vám do vodnej nádrže pomôžu dostať okysličovače do akvária, ktoré vodu prevzdušnia a okysličia. Vďaka správnemu okysličeniu vody prežijú vaši malí plavci spokojnejší a dlhší život.

Potrebujete zmeniť v akváriu Ph a neviete ako na to? Pritom je to také jednoduché. Dodaním CO2 do akvária môžete upraviť kyslosť vody, ktorú ocenia nielen určité druhy rýb, ale aj rastliny.

Akváriová technika vám pomôže aj so zakalením akvária

Každé akvárium sa bude po nejakom čase zakalovať, pretože aj malé vodné tvory za sebou zanechávajú odpadové stopy. Odkaľovače vám pomôžu ich domov zachovať číry a čistý, aby ste na nich mali stále krásny výhľad.

Rybička chovaná doma je plne závislá na vašej starostlivosti, do ktorej patrí kŕmenie, čisté prostredie a taktiež teplota vody. Aká akváriová technika vám pomôže, aby ste nestáli dennodenne s teplomerom vo vode? Pomôžu vám s tým inteligentné ohrievače, ktoré budú strážiť teplotu za vás .

Viac

Podkategórie

 • Vnútorné filtre do...

  Filtre do akvária sú nevyhnutnou súčasťou každého akvária. V ponuke nájdete hneď niekoľko druhov filtrov, z ktorých si môžete vyberať. K filtrom taktiež ponúkame príslušenstvo pre lepšiu čistotu akvária. Ktorý bude ten najlepší filter do akvária?

  Aký filter do akvária vybrať?

  V ponuke nájdete tri typy filtrov do akvária. Sú rozdelené na vnútorné, vonkajšie a závesné. Môžu sa líšiť umiestnením, cenou, výkonom, ale aj kvalitou. Aký filter do akvária je lepší a aký je medzi nimi rozdiel?

  Vnútorný filter do akvária sa umiestňuje dovnútra na stenu akvária pomocou prísaviek. Je cenovo dostupnejší a menej náročný na údržbu. Navyše vďaka jeho vnútornému umiestneniu nemusíte riešiť priestor na umiestnenie mimo akvárium. Vnútorná filtrácia do akvária však má nižší výkon a malý objem filtračných médií.

  Vonkajšie filtre do akvária sú kvalitnejšie, výkonnejšie a majú viac priestoru pre filtračné médiá. Navyše tiež zaisťujú lepší prúd a pri čistení sa neporiadok z filtra nevyleje do vody. Sú vhodné do väčších akvárií. A aké má vonkajší filter do akvária nevýhody? Je drahší a náročnejší na údržbu.

  Závesný filter do akvária je podobný vnútorným filtrom. Rozdiel je však v tom, že sa zavesí na hranu akvária. Nemá vysokú filtračnú kapacitu ani výkon, je tak vhodnejší do menších akvárií. Majte však na pamäti, že pokiaľ má akvárium kryt, závesný filter do neho umiestniť nemožno. 

  K dispozícii je aj molitanový filter do akvária, ktorý je vhodný do menších akvárií. Jeho konštrukcia využíva na pohon vzduchovací motorček, ktorý do neho tlačí vzduch, ktorý poháňa vodu, tá molitanom preteká, a tým sa čistí.

  Filtračné náplne sú nevyhnutnosťou pre filtre do akvária

  K vonkajším a vnútorným filtrom sú potrebné filtre do akvária. V ponuke je niekoľko typov, či už ide o médiá, valčeky, molitany, či vaty. Filtračné materiály delíme na tri druhy, a to na mechanické, biologické a chemické.

  • Mechanický akváriový filter slúži na zachytenie hrubých nečistôt. Slúži skôr ako predfilter. Medzi tieto filtrácie zaraďujeme keramické krúžky, molitany, bielu filtračnú vatu či rôzne plasty.
  • Biologický filter do akvária umožňuje zachytiť filtračné baktérie. Táto filtrácia čistí vodu a zachytáva jedovaté látky, ktoré sa vo vode môžu nachádzať. Ide o vysoko porézne médiá.
  • Chemický filter v akváriu slúži na dočistenie už vyčistenej vody, ktorá je síce čistá, ale stále môže mať ľahký zákal. Medzi túto filtráciu patrí aktívne uhlie alebo Purigen.

  Akváriové filtre ani na hodinu nevypínajte. Filtračné médiá totiž obsahujú užitočné baktérie, ktoré čistia vodu. Pri vypnutí filtra baktérie zahynú, voda cez neho bude iba pretekať a bude trvať dni až týždne, než sa baktérie znovu vytvoria. 

  Aký prietok by mali filtre do akvária mať? 

  Ak ste si už zvolili vnútorné, vonkajšie či závesné filtre do akvária, zamerať by ste sa mali na prietok filtra. Ten sa uvádza v litroch za hodinu. Táto hodnota by mala byť ideálne 7 – 10× väčšia ako objem vášho akvária. Napríklad filter do akvária 30 l by mal mať prietok zhruba 250 l/h. Filtrácia do akvária 50 l potom zhruba 400 l/h.

  Majte na pamäti, že po nanesení filtra sa prietok vody zníži, nebojte sa teda zvoliť väčší prietok.

  Filtre do akvária: objem filtračných náplní je tiež dôležitý

  Pre filtre do akvária platí pravidlo čím viac, tým lepšie. Čím viac biologických médií umiestnite, tým lepšie sa bude akvárium čistiť. Zároveň sa predĺži interval pravidelného čistenia a voda bude priezračná. 

  Zaobstarať si môžete aj hladinové zberače nečistôt

  Hladinové zberače nečistôt, čiže skimmery, napomáhajú čistiť nečistoty z hladiny vody. Na hladine môžu zostávať zvyšky rastlín či mastný povlak, ktorý potom obmedzuje výmenu kyslíka.

  Filtrácia do akvária môže mať aj množstvo príslušenstva

 • Vonkajšie filtre do...

  Externý filter do akvária by určite nemal chýbať žiadnemu chovateľovi rybičiek. Oproti vnútornému sa inštaluje mimo samotné akvárium, a tým prináša niekoľko vlastných výhod, ale aj nevýhod. Aký vonkajší filter do akvária vybrať a ako sa líši od toho vnútorného?

  Vonkajší filter do akvária – výhody a nevýhody

  Vonkajší filter do akvária má oproti tým vnútorným svoje vlastné výhody a nevýhody. O aké ide?

  • +Viac možností zostavy.
  • +Vyššia kapacita aj výkon.
  • +Zaistí lepší prúd vody.
  • +Nezaberá miesto v akváriu.
  • +Vhodný aj pre sypké médiá.
  • +Neporiadok sa nedostane späť do vody.
  • -Náročnejšia údržba.
  • -Vyššia obstarávacia cena.
  • -Potrebuje miesto mimo akvária.

  Aký externý filter do akvária vybrať?

  Externý filter do akvária voľte podľa niekoľkých parametrov.

  Externý filter do akvária by mal byť dostatočne výkonný

  Každý externý filter do akvária je definovaný svojím prietokom, ktorý v litroch za hodinu (l/h) udáva rýchlosť filtrácie. Všeobecne sa odporúča vyberať prietok so 7 až 10-násobne vyššou hodnotou ako je objem akvária. Vonkajšie filtre do akvária s nižším prietokom môžu spôsobiť nedostatočnú filtráciu a časté zanášanie odpadom.

  Vonkajší filter do akvária s UV lampou je špecialitou pre náročných chovateľov. Okrem mechanickej očisty vody ju totiž dokáže čistiť aj biologicky.

  Koľko filtračného materiálu dokáže vonkajší filter do akvária pojať?

  Každý vonkajší filter do akvária vyžaduje samotný filtračný materiál. Ten môže byť napríklad biomolitan, keramické guľôčky, aktívne uhlie a ďalšie. Na jeho využitie potrebujú mať vonkajšie filtre do akvária dostatok miesta, preto odporúčame voliť 1 l filtrácie na 10 l akváriovej vody. Filtre s nižším objemom budete musieť častejšie vymieňať.

  Ak máte menšie akvárium alebo vám postačí menší filtračný objem, prezrite si vnútorný filter do akvária. Ide o cenovo dostupnejší variant, ktorý sa umiestňuje priamo dovnútra akvária.

  Odporúčané parametre pre vonkajší filter do akvária

  Pre rýchly prehľad odporúčaných hodnôt parametrov sa určite pozrite na našu tabuľku s častými rozmermi akvárií.

  Objem akváriaOdporúčaný prietokOdporúčaný objem filtra
  Externý filter do akvária 5 l35 – 50 l/h0,5 l
  Externý filter do akvária 30 l210 – 300 l/h3 l
  Externý filter do akvária 50 l350 – 500 l/h5 l
  Externý filter do akvária 60 l420 – 600 l/h6 l
  Externý filter do akvária 100 l700 – 1 000 l/h10 l
  Externý filter do akvária 200 l1 400 – 2 000 l/h20 l
  Externý filter do akvária 300 l2 100 – 3 000 l/h30 l
  Externý filter do akvária 400 l2 800 – 4 000 l/h40 l

  Vonkajší filter do akvária – tichý chod by mal byť tiež prioritou

  Počas výberu sa tiež presvedčte, či je vonkajší filter do akvária hlučný alebo nie. Ryby sú totiž veľmi plaché stvorenia a hluk im nemusí robiť dobre. Preto určite nemyslite iba na výkon a kapacitu, ale aj na rybičky.

 • Čerpadlá do akvária

  Čerpadlá do akvária patria medzi technickú výbavu, ktorá by nemala chýbať žiadnemu chovateľovi rybičiek. Podľa typu môžu generovať umelý prúd, prečerpávať vodu do nádrže, alebo vytvárať vonkajšie vodopády. Ako vybrať čerpadlo do akvária? Čítajte ďalej, poradíme vám, ako na to.

  Na čo slúži čerpadlo do akvária?

  Čerpadlo do akvária sa radí medzi akváriovú techniku, ktorá pomáha s chovom rybičiek. Podľa využitia rozlišujeme tri hlavné typy, ale vo všeobecnosti môžeme povedať, že čerpajú tlačia vodu. V čom sa líšia akváriové čerpadlá?

  Prúdové čerpadlo do akvária zaručí stály prúd

  Prúdové čerpadlo do akvária slúži na vytvorenie umelých prúdov v akváriu. Najčastejšie nájde využitie v akváriách s rastlinami alebo slanou vodou, v ktorých je dôležité rovnomerne rozdeľovať živiny. Prúdové čerpadlá do akvária sa budú hodiť aj pre ryby, ktoré vyžadujú kvalitnejší prúd vody.

  Okrem vodného čerpadla existuje aj vzduchové čerpadlo do akvária, ktoré dodáva vode kyslík.

  Výtlačné čerpadlo do akvária spoľahlivo prečerpá akvárium

  Výtlačné čerpadlo do akvária sa najčastejšie používa na prečerpávanie vody. Stačí teda všetku vodu vyčerpať do inej nádoby a akvárium je možné rázom oveľa jednoduchšie vyčistiť. Niekedy sa využíva na výrobu vlastného filtra.

  Jazierkové čerpadlo patrí do každej záhrady

  Jazierkové čerpadlo je potom špeciálnym typom, ktoré sa nepoužíva v akváriu, ale umelom jazierku. Vodu nasáva zospodu a potom ju hadicou vedie ku hladine, kde ju následne vypúšťa. Slúži tak ako pohon aj filtrácia a nachádza využitie aj vo vodopádoch, kaskádach alebo potokoch.

  Počas výberu nezabúdajte ani na materiál. Čerpadlo na vodu do akvária by malo dlho vydržať, preto hľadajte hlavne materiály, ktoré nepodliehajú korózii. Ešte väčší pozor si dávajte v prípade, že máte akvárium so slanou vodou.

  Ako vybrať čerpadlo do akvária?

  Čerpadlo do akvária odporúčame voliť podľa niekoľkých parametrov.

  Akváriové čerpadlá – výkon voľte podľa objemu

  Jeden zo zásadných parametrov pre akváriové čerpadlá je výkon, niekedy známy aj ako prietok. Označuje sa v litroch za hodinu (l/hod) a udáva intenzitu prúdu alebo rýchlosť čerpania vody. Všeobecne sa odporúča vzduchové čerpadlo do akvária s trojnásobným výkonom oproti objemu akvária. Niektoré modely môžu disponovať aj reguláciou výkonu, ktorá sa môže hodiť, ak máte viacero akvárií rôznych rozmerov.

  Vonkajšie vs. ponorné čerpadlo do akvária

  Čerpadlo do akvária môžete nainštalovať dovnútra aj mimo neho.

  1. Vnútorné čerpadlo do akvária sa ľahko inštaluje, je tichšie, ale zaberá v akváriu cenné miesto a môže svojím chodom zvýšiť teplotu vody.
  2. Vonkajšie čerpadlo do akvária je chladené vzduchom, a odporúča sa preto pre akvária, v ktorých je dôležité udržiavať stálu teplotu.

  Kompaktné mini čerpadlo na výmenu vody v akváriu

  Vlastníte maličké akvárium? Veľa výrobcov ponúka aj prúdové čerpadlo na vodu do akvária mini rozmerov.

  Tiché čerpadlo do akvária nebude rušiť vás ani rybičky

  Čerpadlo do akvária môže byť hlučné a preto je dôležité počas výberu zvážiť aj jeho hlasitosť. Všeobecne platí, že čím tichšie, tým samozrejme lepšie, a to nielen pre vaše uši, ale aj pre vaše rybičky. Hluk a vibrácie im totiž nerobia dobre, preto určite odporúčame vyberať čerpadlá do akvária s nižšie tvoreným hlukom.

  Ako sa napájajú akváriové čerpadlá?

  Akváriové čerpadlá môžete poháňať jedným z dvoch spôsobov.

  1. Akváriové čerpadlá do siete bývajú o niečo výkonnejšie a môžu pracovať konštantne. Nevýhodami sú obmedzená dĺžka kábla a vyššia spotreba energie.
  2. Čerpadlá do akvária na batérie sa jednoducho inštalujú a sú vhodné do akvária, ktoré je ďaleko od dostupných zásuviek. Na druhej strane nemôžu pracovať konštantne a môžu poskytovať slabší výkon.

  Medzi ďalšie dôležité technické vybavenie patria aj filtre a odkaľovače do akvária.

 • Vzduchové kompresory

  Kompresory do akvária

  Kompresory do akvária vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať vzduchovacie kompresory do akvária na Holistickekrmivo.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte Kompresory do akvária ?

  Ak si chcete zaobstarať Kompresory do akvária, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho výrobku. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Ak vás zaujíma tovar z hľadiska ceny, pozrite sa na najlacnejšie vzduchové kompresory do akvária, alebo vyberte typ zoradenia od najdrahšieho.

 • Osvetlenie do akvária

  Svetlo do akvária patrí k základným životným potrebám všetkých živých tvorov. Nemenej zásadný význam má teda aj pre vodné živočíchy. Ak chováte rybičky ako domácich miláčikov, nemali by ste správne osvetlenie akvária zanedbať. Ako vybrať funkčné svetlo do akvária?

  Osvetlenie akvária je dôležité pre kvalitný život rýb aj rastlín

  Ak akvárium nemá dostatok prirodzeného denného svetla, je na čase zapojiť umelé osvetlenie akvária. To je možné využiť na predĺženie denného svetla, alebo tiež na celodenné prisvietenie, ak sa akvárium nachádza na tienistom mieste. Pozrite sa, prečo je potrebné sa na svetlo do akvária detailne zamerať: 

  • Kvalitné a dostatočne silné svetlo na akvárium ovplyvňuje rast a fotosyntézu akváriových rastlín. 
  • Vhodne vybrané žiarovky do akvária dokážu zvýrazniť pôvabné sfarbenie rybiek.
  • Zvolená žiarovka do akvária má vplyv aj na teplotu vody v akváriu. 

  Ako dlho má osvetlenie do akvária svietiť?

  Osvetlenie do akvária by rybkám aj ďalším živočíchom malo poskytnúť pravidelný životný rytmus a prirodzené pozvoľné svietenie. Náhodne vybrané a príliš prudké svetlo rybičky stresuje. Najlepšie urobíte, keď sa budete riadiť dennou dobou. Svetlo na akvárium by malo svietiť 12 hodín denne. Pre ľahké riadenie svietenia sa ponúkajú praktické spínacie hodiny.

  Ako silné svetlo použiť do akvária?

  Na otázku, aké silné má byť svetlo do akvária, nie je taká jednoznačná odpoveď. Do úvahy musíte vziať, či chcete iba osvietiť rybičky, alebo plánujete okrem iného pestovať zeleň. V rovno nakúpených produktoch sú bežné slabé žiarovky do akvária, ktoré rastlinám rozhodne stačiť nebudú, a tak je nutné ďalšie svetlo prikúpiť. 

  Avšak aj tu bude platiť príslovie, že všetkého veľa škodí. Príliš silná lampa do akvária zase podporuje množenie rias, ktoré v akváriách nie sú žiadané.

  Lampa do akvária: výpočet potrebného výkonu

  Pri výpočte výkonu osvetlenia akvária nezabudnite na to, že LED diódy majú až trikrát väčšiu svietivosť ako klasické žiarovky do akvária. Pokiaľ máte akvárium do 60 cm, môžete použiť na výpočet potrebného výkonu osvetlenia jednoduchý vzorec. Objem akvária vynásobte 0,15 a získate požadovaný výkon vo Wattoch.

  Odporúčaná intenzita pre osvetlenie akvária s rastlinami je približne 8 000 lx.

  Lx alebo lux je jednotka osvetlenia, ktorá udáva, koľko svetla by malo na rastlinky v akváriu dopadať, aby mali ideálne podmienky na svoj rast. Ak túto odporúčanú hodnotu vynásobíte s obsahom plochy akvária, dostane potrebný svetelný tok – ten je udávaný v lúmenoch a jeho hodnota vám poslúži na výber správneho osvetlenia akvária. 

  Vyberte si to pravé osvetlenie do akvária

  Osvetlenie do akvária nemá len jednu podobu a na trhu nájdete rôzne druhy. Otázkou teda je, aké svetlo do akvária je najlepšie. Na akváriové osvetlenie sa používajú bežné žiarovky, najrôznejšie typy žiariviek, ale tiež LED svietidlá. Niektorí akvaristi volia stmievacie žiarovky, ktoré zaručia prirodzený prechod z tmy na svetlo.

  Svetlo na akvárium je možné umiestniť na rôzne miesta a rôznymi spôsobmi. Najčastejšie sa však inštaluje na horný kryt a svieti zvrchu z poklopu. Svetlo nad akvárium môžete inštalovať aj za pomoci rampy, kedy visí nad otvorenou hladinou.

  Teplota vhodná pre svetlo do akvária

  Teplota svetla predstavuje farbu, ktorú bude svetlo do akvária vyžarovať. Uvádza sa v Kelvinoch, a čím je hodnota vyššia, tým je svetlo chladnejšie, teda sfarbené domodra. Naopak, teplé svetlo je charakteristické žltými tónmi. Pri voľbe farby na osvetlenie do akvárií pamätajte na to, že iná teplota je vhodná pre rastliny, iná pre ryby. 

  Obvykle je skvelé riešenie, keď teploty nakombinujete. Dajte prednosť skôr požiadavkám rastlín, pretože pre ryby teplota svetla do akvária nie je až taká zásadná.

  Správna dĺžka pre osvetlenie akvária

  Dĺžka osvetlenia akvária by mala byť prispôsobená rozmerom akvária. LED pásiky by mali obopínať všetky strany po celom obvode. Teda pokiaľ je obvod strán 150 cm, zvoľte aj LED pásky na osvetlenie akvária 150 cm dlhé. Ďalším variantom sú rovné podlhovasté žiarovky visiace nad akváriom. Aké sú ich najčastejšie dĺžky?

  • Svetlo na akvárium 30 cm pokryje mini akvária vhodné pre rastliny.
  • Osvetlenie akvária 60 cm poslúži ako kvalitné svietidlo pre stredne veľké akvária.
  • Osvetlenie akvária 80 cm dodá dostatok svetla akváriám s dĺžkou až 100 cm.
  • Osvetlenie do akvária 120 cm je vhodné pre veľké spoločné akvária pre ryby aj rastliny.
 • Žiarovky a žiarivky

  Žiarovky a žiarivky do akvária

  Žiarovky a žiarivky do akvária vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať Žiarovky a žiarivky do akvária na Holistickekrmivo.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte Žiarovky a žiarivky do akvária ?

  Ak si chcete zaobstarať Žiarovky a žiarivky do akvária, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho výrobku. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Ak vás zaujíma tovar z hľadiska ceny, pozrite sa na najlacnejšie Žiarovky a žiarivky do akvária, alebo vyberte typ zoradenia od najdrahšieho.

 • Ohrievače vody do akvária

  Ohrievač vody do akvária slúži na zaistenie požadovanej teploty v akváriu, v ponuke máme rôzne typy ohrievačov, či už s termostatom alebo bez termostatu. Je potrebné si správne premyslieť aké watty sú pre Vaše akvárium najvhodnejšie, aby sa nestalo, že sa Vám akvárium začne prehrievať. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme s výberom správneho ohrievača pre Vaše akvárium.

  Ohrievače vody do akvária vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať Ohrievače vody do akvária na Holistickekrmivo.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte Ohrievače vody do akvária ?

  Ak si chcete zaobstarať Ohrievač vody do akvária, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho výrobku. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Ak vás zaujíma tovar z hľadiska ceny, pozrite sa na najlacnejšie Ohrievače vody do akvária, alebo vyberte typ zoradenia od najdrahšieho.

 • Náhradné diely a náplne

  Náhradné diely a filtračné náplne do akvária vieme doručiť do 24hodín od objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, alebo na jednu z našich predajní. Nakupovať u nás je hračka.

  Prečo nakupovať Náhradné diely a filtračné náplne do akvária na Holistickekrmivo.sk ?

  • Sme firma s dlhoročnou históriou a bohatými skúsenosťami.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, či je skladom a tento tovar Vám následne odošleme do 24 hodín. 
  • Prijímame väčšinu typov platieb.
  • Vrátenie môžete vykonať do 14dní od nákupu.
  • Potrebujete poradiť? Stačí nás len kontaktovať.
  • Náš sortiment neustále dopĺňame o nový tovar.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

  Na čo sa zamerať, ak vyberáte Náhradné diely a filtračné náplne do akvária ?

  Ak si chcete zaobstarať Náhradné diely a filtračné náplne do akvária, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho výrobku. Môžete využiť filter produktov a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

  Ak vás zaujíma tovar z hľadiska ceny, pozrite sa na najlacnejšie Náhradné diely a filtračné náplne do akvária, alebo vyberte typ zoradenia od najdrahšieho.

na stranu
Zobraziť 1 - 15 z 132 položiek
Zobraziť 1 - 15 z 132 položiek

Sledujte nás na Facebooku