Kvalitné značkové vesty pre psov - Holisticke krmivo

Vesty pre psov

Filter produktov

Použité filtre:
  Dostupnosť

  Informácie

  Nové produkty

  Najpredávanejšie produkty

  Zľavnené produkty

  Vesty pre psov 27 produkty

  Vesty pre psov

  Vesty pre psov sú ideálnym oblečením ktoré zabezpečí vášmu psiemu kamarátovi. Aká vesta pre psa je tá pravá? Vesta pre psa nie je iba módnym doplnkom, alebo oblečením slúžiacim na ochranu pred nepriaznivým počasím. V závislosti od modelu slúži aj na zaistenie bezpečnosti, a to ako na súši, tak aj na vode. Aké konkrétne vesty pre p...

  Vesty pre psov

  Vesty pre psov sú ideálnym oblečením ktoré zabezpečí vášmu psiemu kamarátovi. Aká vesta pre psa je tá pravá? Vesta pre psa nie je iba módnym doplnkom, alebo oblečením slúžiacim na ochranu pred nepriaznivým počasím. V závislosti od modelu slúži aj na zaistenie bezpečnosti, a to ako na súši, tak aj na vode. Aké konkrétne vesty pre psov nájdete v ponuke ?

  Reflexné vesty pre psov zaistia viditeľnosť vášho miláčika

  Reflexné vesty pre psov vám pomôžu zmierniť strach o vášho miláčika pri večernej prechádzke. Sú k dispozícii v rôznych farebných vyhotoveniach s reflexnými prvkami, vďaka čomu bude psík neprehliadnuteľný. Tieto vesty pre psov môžu slúžiť nielen na bezpečnosť, ale aj ako skvelý módny doplnok.

  Plávacie vesty pre psov: Vy budete pokojní a váš maznáčik v bezpečí

  Plávacie vesty pre psov využijete v prípade, že váš štvornohý maznáčik miluje vodu a vlezie do každého potôčika, rybníka či rieky. Sú ideálne na kúpanie, záchranárstvo, vodné športy, lov a podobne. Plávacia vesta pre psa je veľmi pohodlná, umožňuje voľný pohyb a je vyrobená z ľahkého, nepremokavého a rýchlo schnúceho materiálu.

  Záchranná vesta pre psa do vody neplní len bezpečnostnú funkciu, ale chráni aj vášho maznáčika pred nepríjemným podchladením v studenej vode.

  Do chladného počasia vyberajte maznáčikom teplučké zimné oblečenie pre psa

  Zimné vesty pre psov sú ideálne do chladného počasia, pretože aj štvornohým miláčikom býva zima – sneh sa im lepí na labky aj srsť. Okrem toho, že sú krásne hrejivé, predstavujú aj skvelé dizajnové kúsky, v ktorých sa váš domáci miláčik predvedie. Zimná vesta pre psa môže mať rôzne farby aj strih, a tak si vyberú aj tí najnáročnejší.

  Chladiace vesty pre psov sa naopak hodia do letných dní

  Chladiace vesty pre psov využijete naopak v letných mesiacoch, kedy hrozí prehriatie maznáčika. Bývajú väčšinou zhotovené zo vzdušného polyesteru, čo znamená, že sú ľahké a veľmi rýchlo schnú. Chladiaca vesta pre psa je tiež veľmi priedušná, a tak sa nemusíte báť, že by vášmu miláčikovi bolo veľmi horúco.

  Špeciálnym typom sú potom poľovnícke vesty pre psov, ktoré slúžia na ochranu napríklad pred divokou zverou v lese. Majú zosilnené vyhotovenie najmä na hornej strane, aby bol psík v bezpečí.

  Vesty pre psov sa vyrábajú z rôznych materiálov

  Pri kúpe vesty pre psov je nutné myslieť aj na materiál, pretože na každý účel sa hodí iný druh.

  • Polyester je rýchloschnúci a odolný materiál, ktorého výhodou je držanie tvaru a nízka krčivosť.
  • Nylon predstavuje vode odolný materiál, ktorý maznáčika neobmedzuje v pohybe a je na tele príjemný.
  • Houndtex odvádza vlhkosť od tela (vďaka membránam), a tak je váš psík neustále v teple a suchu.
  • Neoprén chráni psíka pred vodou, a tak sa hodí do zimných mesiacov. Rýchlo schne a je šetrný.

  Ako sa zapína vesta pre psov?

  Vesta pre psov sa môže zapínať rôznymi spôsobmi. Najčastejšie ide o suchý zips, klasický zips, alebo pracku. Pri výbere záleží na tom, čo je vám a psíkovi najviac príjemné a tiež na čo bude slúžiť – napríklad plávacia vesta pre psa sa nebude zapínať na suchý zips, pretože nie je do vody vhodný, tam sa hodia najviac pracky.

  Myslite tiež na to, aký má oblečenie pre psov strih, pretože každému maznáčikovi vyhovuje niečo iné. Dbajte predovšetkým na to, aby psa nikde neškrtil a neprekážal mu.

  Pohodlná vesta pre psa – dbajte na správne zmeranie psíka

  Aby vesta pre psa plnila svoj účel a bola vášmu miláčikovi príjemná, dbajte na správnu veľkosť – ľahko sa vám totiž môže stať, že napríklad vesta veľkému psovi nebude sedieť. Základom je správne zmerať psíka, respektíve dĺžku jeho chrbta, krku, hrude, brucha a stehna.

  Viac
  na stranu
  Zobraziť 1 - 15 z 27 položiek
  Zobraziť 1 - 15 z 27 položiek

  Sledujte nás na Facebooku