Preťahovacie hračky pre psov. Široký výber hračiek pre psa. - Holisticke krmivo

Preťahovadlá pre psov

Informácie

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Preťahovadlá pre psov 17 produkty

Preťahovadlá pre psov

Preťahovadlá pre psov sú  hračky, ktoré do hry zatiahnu nielen vášho psíka ale aj celú vašu rodinu, prípadne iného chlpáča. Ako vybrať to najlepšie preťahovadlo pre psy?

Prečo zakúpiť preťahovadlo pre psov?

Preťahovadlo pre psov udrží vášho chlpatého kamaráta vo forme a podporí jeho prirodzenú hravosť a sebavedomie. Tento t...

Preťahovadlá pre psov

Preťahovadlá pre psov sú  hračky, ktoré do hry zatiahnu nielen vášho psíka ale aj celú vašu rodinu, prípadne iného chlpáča. Ako vybrať to najlepšie preťahovadlo pre psy?

Prečo zakúpiť preťahovadlo pre psov?

Preťahovadlo pre psov udrží vášho chlpatého kamaráta vo forme a podporí jeho prirodzenú hravosť a sebavedomie. Tento typ hračky vás nenechá nečinne sedieť, ale motivuje vás zapojiť sa aktívne do hry. 

  • Preťahovanie je pre psov prirodzenou zábavou, ktorá zároveň posilňuje ich svaly.
  • Je to aktívna hra pre minimálne dvoch hráčov.
  • Preťahovadlá pre psov slúžia na preťahovanie, hryzenie a možno ich použiť aj na aportovanie.
  • Zaobstarať si môžete ekologické preťahovadlo pre psy z prírodnej gumy.
  • Radosť, ktorú spoločnou hrou psíkovi urobíte, je na nezaplatenie.

Hračky pre psov sú dôležitou súčasťou výcviku

Hračky pre psov nie sú určené len na zábavu. Hra je účinnou motiváciou pri výcviku a rozvíja schopnosti vášho psieho kamaráta. Pokiaľ sa hre venujete spoločne, utužujete váš vzťah a vzájomnú dôveru. Existuje nespočetné množstvo hračiek pre psa. Výber vhodnej hračky pre psov  musíte ale prispôsobiť rase, veľkosti a veku vášho maznáčika.

Je vhodné každé preťahovadlo pre psov, práve pre vášho psieho spoločníka?

Preťahovadlo pre psov nie je vhodnou hračkou pre šteňatá a starších psíkov seniorov. Preťahovadlo pre psov je vhodné pre  mladých psov, ktorí majú pevnú čeľusť. Pri preťahovaní totiž psík najviac zapája práve čeľusť a svaly hornej polovice tela. Šteňatá či seniori by sa počas preťahovania mohli zraniť a privodiť si problémy.

Preťahovadlá pre psov sú vhodné pre aktívnych psíkov.

Pokiaľ hľadáte hračku pre psa, s ktorou si psík vystačí sám, potom musíte hľadať inú alternatívu. Preťahovadlá pre psov síce patria do kategórie žuvacích hračiek, ale ich hlavným účelom je akčná zábava, do ktorej sa musí zapojiť majiteľ alebo ďalší pes. Typ a veľkosť preťahovacej hračky voľte s ohľadom na veľkosť a silu vášho psieho kamaráta.

Preťahovadlo pre psa môže byť z nasledujúcich materiálov:

  • Guma
  • Povraz (najčastejšie bavlnené)
  • Drevo v kombinácii s ďalšími materiálmi
  • Plyš

Odolné hračky pre psov sú vyrobené z kvalitných materiálov. Rátajte s tým, že pes sa do hračky pustí so všetkým odhodlaním. Veľké plemená dokážu nekvalitnú hračku pre psov zničiť už v priebehu pár minút. Roztrhané zvyšky z hračiek môžu byť pre psy v extrémnych prípadoch životu nebezpečné!

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 15 z 17 položiek
Zobraziť 1 - 15 z 17 položiek

Sledujte nás na Facebooku